UAB AGROTEKSAS - Pradėjo savo veiklą 2014 metais.

Sparčiai besivystanti įmonė Lietuvoje, jau dabar gali jums pasiūlyti didelį Japoniškų Mini Traktorių asortimentą prieinamomis kainomis kiekvienam. Visame pasaulyje žinomų, kokybiškų Japoniškų modelių: YANMAR, KUBOTA, ISEKI, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA 

Musų specialistai, turintys didelę darbo patirtį pasirūpina kad Visi Mini Traktoriai būtų tvarkingi, paruošti Jūsų naudojimui.

Atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius bei galimybes, padėsime išsirinkti Jums tinkantį traktorių – YANMAR, KUBOTA, ISEKI, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA - bei pasiūlysime įvairių padargų, kurie palengvins Jūsų dienos darbus.

Kodėl verta pirkti čia?

Aukšta kokybė už prieinamą kainą

Kad mūsų prekių galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių, turime užtikrinti aukštą jų kokybę ir prieinamą kainą.

AGROTEKSAS verslo idėją: pasiūlyti didelį naudotų mini traktorių iš Japonijos, bei įvairių naujų padargų pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių.

Daug dirbame, siekdami pasiūlyti aukštos kokybės mini traktorius už prieinamą kainą – kaip įmanydami optimizuojame visą pridėtinės vertės grandinę, puoselėdami ilgalaikius santykius su tiekėjais. Mūsų vizija peržengia naujos ir naudoto žemės ūkio technikos ribas. Juk norime sukurti patogesnį gyvenimą daugeliui žmonių.

Didžiąją dalį pelno investuojame į nuolat besikeičiantį ir vis platėjantį prekių asortimentą, ieškodami geriausių spendimų atsižvelgiant į galimybę prekių kainų mažinimą mūsų pirkėjams.

Mes siūlome tik kokybiškus, tvarkingus Mini Traktorius, prieinamomis  kainomis. Visi traktoriai kruopščiai atrenkami iš didžiausių Japonijos prekybos vietų ir importuopjami tiesiogiai iš Japonijos, be jokių tarpininkų.

Mūsų tikslas - įgyvendinti visus klientų lūkesčius, optimaliausiomis sąlygomis. Geriausias įvertinimas - tai Jūsų "Ačiū" ir Šypsena.

Savo klientų niekada neužmirštame ir visada suteikiame reikalingą pagalbą, bei konsultaciją įvairiais klausimais.

Mes suteikiame galimybę traktorius pirkti išsimokėtinai, sudarant trišales sutartis kartu su banku.

Galimi viešieji pirkimai.

Mažmeninė ir Didmeninė prekyba.

Klientų pageidavimui, yra galimybė pristatyti į namus, Jums padogiu laiku.