ISEKI TA527F

19 500,00€

-3 500,00€

23 000,00€

Lizingas gf banner

DĖMESIO !!!  € SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS€

KAINA 19500 EUR.

Mini traktoriai yra geriausias pasirinkimas ieškant modernios, kokybiškos, žemės ūkio technikos.

Naudoti traktoriai importuojami tiesiai iš Japonijos. Japoniški traktoriukai nuo 11 iki 65 arklio galių, todėl darbo našumu tikrai nenusileidžia didiesiems traktoriams.

Traktoriai su lietuviškais numeriais, priregistruoti.

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Organizuojame pristatymą į namus Jums pagogiu metu.

 

Patinka

DĖMESIO !!!  € SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS€

KAINA 19500 EUR.

Esate nedidelio ūkio, ar sodybos savininkas?

Norite kuo greičiau ir efektyviau nudirbti sezoninius darbus, ar greitai ir be vargo nusipjauti žolę?

Japoniški mini traktoriai yra bene geriausias pasirinkimas ieškant modernios, kokybiškos ir nebrangios technikos kasdieniams ūkio darbams atlikti. Traktoriukai puikus pagalbininkas visais metų laikais prie ūkio, sodybos ar nedidelio žemės sklypo vienkiemyje“.

Naudoti traktoriai eksploatuojami tiesiai iš Japonijos, iš rytų atkeliavę Japoniški traktoriukai yra įvairaus galingumo nuo 11 iki 50 arklio galių, todėl nemanykite kad šie kompaktiški traktoriai negali atlikti ir sunkesnių užduočių. Su jais be vargo galėsite apdirbti iki 5 hektarų žemės plota, tiek žiemą, tiek visą derliaus sezoną. Savo darbo našumu traktoriukai tikrai nenusileidžia didiesiems traktoriams.

UAB „Agroteksas“ pranašumas yra tas, kad technika gabenama tiesiai iš Japonijos, be jokių tarpininkų, importuojami traktoriai yra kruopščiai atrenkami iš didžiausio Japonijoje naudotų mini traktorių centro. „Mes galime savo klientui garantuoti, kad visi parduodami mini traktoriai yra mažai naudoti, geros būklės, techniškai tvarkingi ir paruošti darbui“. Traktoriai yra jau su lietuviškais numeriais, priregistruoti, tad pirkėjas nebeturi jokių papildomų rūpesčių.UAB „Agroteksas“ atstovauja tik garsiausiems traktorių gamintojams KUBOTA, YANMAR, ISEKI, SUZUE, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA

Traktorius labai puikiai galima pritaikyti tiek uogų tiek vaismedžių ūkiuose, nedideliu gabaritų mini traktoriai kuo puikiausiai pravažiuos net ir mažiausiuose plotuose.

Prie traktoriukų tvirtinami įvairūs padargai: žoliapjovės, žolės smulkintuvai, plūgai, kultivatoriai, šienapjovės, vagotuvai, puspriekabės ir kt..Visų šių padargų ir visokių kitokių priedų, reikalingų eksploatuojant mini traktorius (akumuliatorių, naudotų variklių, universalių kablių priekaboms, traktorių alyvų, trijų taškų prikabinimo sistemų, frezos peilių, mulčerio plaktukų, centrinių traukių ir kt.), „Agrotekse“ taip pat galima įsigyti. 

Jei ieškote ekonomiško, nebrangaus, kompaktiško traktoriaus, tai atvykite į Japoniškų traktorių centrą ( adresas: Tuopų g. 36, Antalgės k. Utenos r. ) ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią žemės ūkio techniką.

MARKĖ ISEKI
MODELIS TA527
VARIKLIS 4 CILINDRŲ DYZELINIS
ARKLIO GALIOS ( AG ) 52
AŠIŲ KONFIGURACIJA 4 WD
MOTO VALANDOS 1803
VAIRO STIPRINTUVAS YRA
PAKABINAMAS FRONTALINIS KRAUTUVAS YRA
KABINA YRA
ORO KONDICIONIERIUS YRA
PAVARŲ DĖŽĖS TIPAS MECHANINĖ
DARBINIS VELENAS ( PTO ) 3 PAVAROS
PRIEKINĖS PAVAROS 4 PAVAROS
REVERSAS YRA
PALĖTINTOS PAVAROS 4 PAVAROS
DIFERENCIALO BLOKAVIMAS YRA
TRIJŲ TAŠKŲ PRIKABINIMO SISTEMA YRA
HIDRAULINĖ TRIJŲ TAŠKŲ PRIKABINIMO SISTEMA YRA
PAPILDOMA HIDRAULINĖ JUNGTIS YRA
IŠMATAVIMAI ( ilgis x plotis x aukštis ) 4900/1540/2400

Panašios prekės