KUBOTA GL467 GREITAEIGIS 30 Km/h

16 000,00€

-3 500,00€

19 500,00€

Lizingas gf banner

DĖMESIO !!!  € AKCIJA €

Kaina 16000 Eur.

Mini traktoriai yra geriausias pasirinkimas ieškant modernios, kokybiškos, žemės ūkio technikos.

Naudoti traktoriai importuojami tiesiai iš Japonijos. Japoniški traktoriukai nuo 11 iki 65 arklio galių, todėl darbo našumu tikrai nenusileidžia didiesiems traktoriams.

Traktoriai su lietuviškais numeriais, priregistruoti.

Galimybė pirkti išsimokėtinai

Organizuojame pristatymą į namus Jums patogiu laiku.

Patinka

DĖMESIO !!!  € AKCIJA €

Kaina 16000 Eur.

Esate nedidelio ūkio, ar sodybos savininkas?

Norite kuo greičiau ir efektyviau nudirbti sezoninius darbus, ar greitai ir be vargo nusipjauti žolę?

Japoniški mini traktoriai yra bene geriausias pasirinkimas ieškant modernios, kokybiškos ir nebrangios technikos kasdieniams ūkio darbams atlikti. Traktoriukai puikus pagalbininkas visais metų laikais prie ūkio, sodybos ar nedidelio žemės sklypo vienkiemyje“.

Naudoti traktoriai importuojami tiesiai iš Japonijos, iš rytų atkeliavę Japoniški traktoriukai yra įvairaus galingumo nuo 11 iki 50 arklio galių, todėl nemanykite kad šie kompaktiški traktoriai negali atlikti ir sunkesnių užduočių. Su jais be vargo galėsite apdirbti iki 5 hektarų žemės plota, tiek žiemą, tiek visą derliaus sezoną. Savo darbo našumu traktoriukai tikrai nenusileidžia didiesiems traktoriams.

UAB „Agroteksas“ pranašumas yra tas, kad technika gabenama tiesiai iš Japonijos, be jokių tarpininkų, importuojami traktoriai yra kruopščiai atrenkami iš didžiausio Japonijoje naudotų mini traktorių centro. „Mes galime savo klientui garantuoti, kad visi parduodami mini traktoriai yra mažai naudoti, geros būklės, techniškai tvarkingi ir paruošti darbui“. Traktoriai yra jau su lietuviškais numeriais, priregistruoti, tad pirkėjas nebeturi jokių papildomų rūpesčių.UAB „Agroteksas“ atstovauja tik garsiausiems traktorių gamintojams KUBOTA, YANMAR, ISEKI, SUZUE, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA

Traktorius labai puikiai galima pritaikyti tiek uogų tiek vaismedžių ūkiuose, nedideliu gabaritų mini traktoriai kuo puikiausiai pravažiuos net ir mažiausiuose plotuose.

Prie traktoriukų tvirtinami įvairūs padargai: žoliapjovės, žolės smulkintuvai, plūgai, kultivatoriai, šienapjovės, vagotuvai, puspriekabės ir kt... Visų šių padargų ir visokių kitokių priedų, reikalingų eksploatuojant mini traktorius (akumuliatorių, naudotų variklių, universalių kablių priekaboms, traktorių alyvų, trijų taškų prikabinimo sistemų, frezos peilių, mulčerio plaktukų, centrinių traukių ir kt.), „Agrotekse“ taip pat galima įsigyti. 

Jei ieškote ekonomiško, nebrangaus, kompaktiško traktoriaus, tai atvykite į Japoniškų traktorių centrą ( adresas: Tuopų g. 36, Antalgės k. Utenos r. ) ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią žemės ūkio techniką.

MARKĖ KUBOTA
MODELIS GL467
VARIKLIS 4 CILINDRŲ DYZELINIS
ARKLIO GALIOS ( AG ) 46
GREITIS Greitaeigis 30 Km/h
AŠIŲ KONFIGURACIJA 4 WD
MOTO VALANDOS 1268 h.
VAIRO STIPRINTUVAS YRA
REGULIUOJAMA VAIRO PADĖTIS YRA
KABINA YRA
AUDIO ĮRANGA YRA
ORO KONDICIONIERIUS YRA
DARBINIS VELENAS ( PTO ) 3+R
GREIČIŲ DĖŽĖ 8 PAVAROS
ATBULINĖS PAVAROS 1 PAVARA
REVERSAS YRA
PALĖTINTOS PAVAROS 2 PAVAROS
DIFERENCIALO BLOKAVIMAS YRA
TRIJŲ TAŠKŲ PRIKABINIMO SISTEMA YRA
HIDRAULINĖ TRIJŲ TAŠKŲ PRIKABINIMO SISTEMA YRA
PADANGŲ MATMENYS 8-16/13,6-26
IŠMATAVIMAI ( ilgis x plotis x aukštis ) 3100x1500x2150
KILMĖS ŠALIS JAPONIJA

Panašios prekės