Patarimai į ką atkreipti dėmesį perkant mini traktorių

On:

PATARIMAI Į KĄ REIKIA ATKREIPTI DĖMESĮ PERKANT MINI TRAKTORIŲ

1.Naudotą traktorių reikėtų rinktis, pagamintą antroje dvidešimtojo amžiaus pusėje, bent jau maždaug nuo 1990 metų. Senesnių traktorių, pagamintų po Antrojo pasaulinio karo vis dar apstu, bet jiems trūksta daug reikalingų veiklos ir saugos funkcijų.
2. Didelis privalumas jei traktoriai turi trijų taškų prikabinimo sistemą. Dauguma papildomų padargų, tvirtinasi su šia sistema, todėl absoliutus reikalavimas traktoriui, turėti trijų taškų prikabini sistemą. Aišku šią papildomą jungtį galite įsigyti ir atskirai, bei prisitvirtinti prie traktoriaus, tačiau jums tai papildomai kainuos.
3. Priekinis ( frontalinis ) krautuvas, Puikus pagalbininkas, kuris pravers sniego valymui, mėšlo tvarkymui, gyvulių pašarų krovimui.
4. Būtų malonu turėti keturių ratų pavarą. Snieguotos žiemos ir lietingos vasaros mėnesiais, ypač, jeigu traktorius turi priekinį krautuvą, galite lengvai įstrigti, ir bus sunkoka išropoti su dviem ratais varomu traktoriuku. Vidutinio dydžio traktoriai su keturiais varančiais ratais gali dirbti per sniegą, purvą ar miške gana lengvai.
5. Kokio galingumo rinktis? iki 1 ha plotuose pilnai užtenka nuon 11 - 16 AG traktoriuko. Vidutinio dydžio sodybai, ar ūkiui iki 3 hektarų ploto rekomenduojame iki 25 arklio galių, bet didesniems laukams apdirbti reikėtų maždaug iki 45 arklio galių, kuris turėtų patenkinti Jūsų poreikius.
6. Kiek mini traktorius kainuoja? Priklausomai nuo amžiaus, būklės ir funkcijų, mini traktoriuką galima įsigyti nuo 2000 Eurų. Traktoriuko kaina priklauso nuo arklio galių bei kompliaktacijos. Lietuvoje kaip ir daugelis kitos technikos taip ir japoniški traktoriai importuojami naudoti, todėl ir yra prieinami smulkiausiems ūkininkams savo kaina.

Žinant svarbiausius kriterijus, tikrai bus lengviau apsispręsti, kokie mini traktoriai jums aktualiausi, ir kokie privalumai yra svarbiausi. Platus modelių pasirinkimas, leis išsirinkti Jums tinkamiausia variantą. Populiariausi Kubota Yanmar Iseki Mitsubishi Hinomoto pasižymi itin aukšta kokybe, bei ilgaamžiškumu.
Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje www.agroteksas.lt arba tel: +370 656 69666
Jei ieškote ekonomiško, nebrangaus, kompaktiško traktoriaus, tai atvykite į Japoniškų traktorių centrą ( adresas: Tuopų g. 36 Antalgės k., Utenos r. ) ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią žemės ūkio techniką.