JAPONIŠKI MINI TRAKTORIUKAI LIETUVOS LAUKUOSE

On:

Japoniški mini traktoriukai Lietuvos laukuose

Esate nedidelio ūkio, ar sodybos savininkas? Norite kuo greičiau ir efektyviau nudirbti sezoninius darbus, ar greitai ir be vargo nusipjauti žolę? Japoniški mini traktoriai yra bene geriausias pasirinkimas ieškant modernios, kokybiškos ir nebrangios technikos kasdieniams ūkio darbams atlikti, –teigia UAB „Agroteksas“ vadovas Aidas Širvelis. – Tai puikus pagalbininkas visais metų laikais prie ūkio, sodybos ar nedidelio žemės sklypo vienkiemyje“. Šioje įmonėje, įsikūrusioje, Tuopų g. 36 Antalgės k., Utenos r, yra didelis naudotų Japonijoje pagamintų mini traktorių pasirinkimas.

Šiais laikais net ir mažiausius ūkius valdantys kaimo gyventojai nebenori vargti ir lenkti nugaros prie žolės pjovimo, bulvių sodinimo ar kasimo, šienavimo ir daugybės kitų darbų. Visi nori darbus atlikti efektyviau, todėl ieško naujausių technologijų. Iš rytų atkeliavę Japoniški mini traktoriukai puiki alternatyva ūkio ar sodo darbams apdirbti ištisus metus. Daugelis klausia kodėl jie vadinami mini traktoriukais, žmonės dar nežino kad traktorius gali būti mažas, bet tuo pat ir galingas. Įvairaus galingumo nuo 11 iki 45 arklio galių, todėl nemanykite kad šie kompaktiški traktoriai negali atlikti ir sunkesnių užduočių. Su jais be vargo galėsite apdirbti iki 5 hektarų žemės plota, tiek žiemą, tiek visą derliaus sezoną. Savo darbo našumu traktoriukai tikrai nenusileidžia didiesiems traktoriams.
„Agrotekso“ pranašumas, manau, yra tas, kad technika gabenama tiesiai iš Japonijos, be jokių tarpininkų, importuojami traktoriukai yra kruopščiai atrenkami iš didžiausio Japonijoje naudotų mini traktorių centro. „Mes galime savo klientui garantuoti, kad visi parduodami mini traktoriai yra mažai naudoti, geros būklės, techniškai tvarkingi ir paruošti darbui“. UAB „Agroteksas“ atstovauja tik garsiausiems traktorių gamintojams KUBOTA, YANMAR, ISEKI, SUZUE, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA. Visi mini traktoriai yra su žemės dirbimo freza. Mažiukai, ekonomiški, galintys nudirbti daugybę įvairiausių žemės ūkio darbų. Lietuvoje kol kas šitie traktoriai yra naujovė, ne daug kas yra apie juos girdėjęs. Visi, kas yra įsigiję tokią techniką, džiaugiasi. Sodyboje, ar sode, nedideliame kelių hektarų plote galima įdirbti žemę, sodinti ir nukasti bulves, šienauti, smulkinti žolę... Traktorius labai puikiai galima pritaikyti tiek uogų tiek vaismedžių ūkiuose, nedideliu gabaritų traktoriukai kuo puikiausiai pravažiuos net ir mažiausiuose plotuose.
Prie traktoriukų tvirtinami įvairūs padargai: žoliapjovės, žolės smulkintuvai, plūgai, kultivatoriai, šienapjovės, vagotuvai, puspriekabės ir kt... Visų šių padargų ir visokių kitokių priedų, reikalingų eksploatuojant mini traktorius (akumuliatorių, naudotų variklių, universalių kablių priekaboms, traktorių alyvų, trijų taškų prikabinimo sistemų, frezos peilių, mulčerio plaktukų, centrinių traukių ir kt.), „Agrotekse“ taip pat galima įsigyti. Visi čia parduodami mini traktoriai yra originalūs, neperdažyti, techniškai tvarkingi, paruošti darbui. Mini traktoriai yra jau su lietuviškais numeriais, priregistruoti, tad pirkėjas nebeturi jokių papildomų rūpesčių.
Pirkėjams galime pasiūlyti ir traktorių su frontaliniu (priekiniu) krautuvu, su stogu ar pilnai uždaroma kabina, su vairo stiprintuvu. Prie tokių traktoriukų galima tvirtinti ir sniego stumdytuvus, ar sniego pūstuvus, šakų smulkintuvus, trąšų barstytuvus, chemikalų purkštuvus. Daugybė priedų ir galimybių leidžia dirbti su tokia technika ištisus metus.
Dar vienas didelis patogumas – mini traktorius telpa į automobilinę priekabą, tad patogu jį įsikelti ir nusivežti į reikiamą vietą. Kompaktiškas, nedidelių gabaritų, tad jį puikiai galima laikyti normaliame garaže šalia lengvojo automobilio. Japoniški mini traktoriai yra įvairaus galingumo, todėl galingesni nuo 20 AG galingumo traktoriai savo darbo našumu gerokai lenkia, sakykim, kad ir rusišką T–25. Japoniška technika dar yra laikoma ir ilgaamže. Juk Japonija pasižymi itin aukštos kokybės prekėmis, gamyba bei paslaugomis, todėl apie traktoriau gedimu galite net negalvoti.