MINI TRAKTORIAI - NAUJAUSIA TENDENCIJA LIETUVOS ŪKYJE

On:

MINI TRAKTORIAI - NAUJAUSIA TENDENCIJA LIETUVOS ŪKYJE

  

 Artėjant didžiąjam darbymečiui, visi ūkininkai, bei žemdirbiai ruošia savo žemės ūkio techniką pavasario, vasaros bei rudens sezonui.

 Vieni vis dar laikosi savo įprastų tradicijų ir renkasi dažnai sutinkamus didžiuosius traktorius, bei stambiąją techniką, o kiti ieško naujų alternatyvų, atkeliavusių į Lietuvą iš tolimųjų kraštų.

 

 Jau kuris laikas Lietuvoje sparčiai populiarėjantys Japoniški mini traktoriai, vis labiau tampa daugumos kaimo gyventojų kasdienybe. Pripažinkime, „Mini traktoriai“ skamba neįtikėtinai, atrodo neįprastai, tačiau šie traktoriukai niekuo nesiskiri nuo mums priimtinų traktorių.

 

Atlikdami tyrimą, ir apklausę daugumą žmonių, susidarėme nuomonę, jog daugiau nei 70% visų Lietuvos gyventojų nėra regėję, girdėję ar naudoją  kompaktiškus japonų gamybos traktoriukus.

 Tačiau pagal vis sparčiau augančią klientų paklausą, ir didesni  žmonių skaičių norinčių įsigyti mini traktorių, manome jog dauguma ūkininkų jau pripažino šia naujovę, teigė įmonės “UAB Agroteksas” direktorius.

 

Mini traktorių privalumai, žavintys žmones:

 

  Pagrindinis ir bene svarbiausias yra traktoriaus gabaritai. Šio traktoriuko dydį galime prilyginti puses lengvojo automobilio dydžio. Dėl šio privalumo, be vargo lengvai pravažiuosite sunkiai prieinamose vietose, ar sode po žemaūgiais vaismedžiais nupjausite žolę, kompaktiška traktorių galite įsivaryti net į šiltnamį ir be vargo apdirbti žemę. Daug vietos neužims ir Jūsų garaže, jei norėsite laikyti, tačiau jie nebijo nei šalčių, nei drėgmės todėl drąsiai galima stovėti ir lauke ištisus metus.

 Mini traktoriai pasižymi mažu savo svoriu ir juos galime transportuoti su paprasta mašinine priekaba, ten kur planuojate dirbti, kad ir į sodybą nusivežti ar į mišką.

 Maži tačiau galingi traktoriukai, savo darbo našumu nenusileidžia jokiam traktoriui. Didelis modelių bei platus arklio galių pasirinkimas nepaliks nei vieno abejingo žemdirbio.

 Patrauklūs mini traktoriai ir savo mažesnės kainos atžvilgiu. Savo kaštų taupymas juk svarbus bene kiekvienam, gamybos procese.

 

 Tad, jeigu ieškote naujų galimybių, bei greito ir efektyvaus darbo rezultatų, mini traktorius puikus pasirinkimas naujam pavasario darbų sezonui pradėti. Sėkmės atnaujinant žemės ūkio techniką pagal naujausias šių metų tendencijas.